Enca pozon nudo dhe fshihet pas shkëmbit: Mund të fshij më vonë…

Advertisement

Enca Haxhia komentohet shpesh në medien rozë për shkak të paraqitjes së saj të jashtme dhe pozave tejet seksi.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjetet sociale, duke postuar foto nga projektet muzikore dhe përditshmëria e saj.

Sot Enca ka ndarë me ndjekësit një foto komplet e zhveshur, ku qëndron pjesërisht e fshehur pas një shkëmbi buzë detit.

Advertisement

“U ndjeva e bukur, por mund ta fshij më vonë, më pak make up, më pak rroba”, shkruan Enca krahas fotos që shpërndan në Instagram.

Advertisement
606
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com