E FUNIDT/Shënohet viktima e parë nga zjarri në vendin tonë, humb jetën një burrë në Gjirokastër, gruaja në gjendje të rëndë

Advertisement

Është shënuar viktima e parë nga zjarret në vendin tonë.

Një burrë i moshuar ka humbur jetën në Gjirokastër. Ngjarja ka ndodhur në fshatin “Asim Zenel”.

Gruaja e të ndjerit është në gjendje të rëndë ndërkohë që janë asfiksuar dhe 10 qytetarë.

Advertisement

Nuk dihet nëse i moshuari, mosha dhe identiteti i të cilit nuk bëhet me dije, ka ndërruar jetë nga djegiet apo nga tymi dhe asfiksia.

Advertisement
217
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com