E ëma përfundon në spital pas zhdukjes/ 15-vjeçarja poston foto me një djalë

Advertisement

Edhe pse policia e Vlorës dhe familjarët e 15-vjeçares së zhdukur janë në alarm, ajo ka postuar foto në rrjetet sociale.

Ka qenë kushërira e vajzës me ininciale F.S ajo e cila ka denoncuar të “JOQ” se 15-vjeçarja  ka bllokuar të gjithë të afërmit e saj në rrjetet sociale.

Ajo shkruan se e mitura ka qenë aktive në rrjetet sociale dhe madje ka postuar një foto me një djalë me të cilin ata dyshojnë se ajo është larguar.

Por, pasi ata i kanë shkruar, ajo u ka bërë bllok, duke u shtuar më shumë shqetësimin për të.

Mesazhi i kushërirës:

Persh endetje, ju lutem doja te beja nje postim ne lidhje me humbjen e 15 vjecares nga Vlora me iniciale F.S. Une jam kusherira e saj.

Advertisement

Vajza ka postuar dje nje foto me nje cun me te cilin dyshohet te jet larguar. Ju lutem kush e njeh djalin apo per cdo lloj informacioni rreth djalit ose edhe vajzes kontaktoni nr e prinderve te saj 0692617191; 069 255 8958.

Ky eshte djali ne foto. Kishte postuar vajza nje foto, por pasi i shkruajtem na beri bllok dhe fshiu foton por ne e kapem me screenshot. Ky ishte instagrami i saj, pasi ne familjaret i shkruajten fshiu foton dhe emrin.

Advertisement
686
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com