E dashura e Ledrit fotografohet plot stil para pasqyrës

Advertisement

Sara Hoxha e ka marrë vëmendjen e fansave të Ledrit.

Ledri Vula është emër shumë i dashur për publikun.

Projektet e tij muzikore, suksesi që ka arritur me muzikë e jeta private, gjithmonë kanë qeë në qendër të vëmendjes së fansave.

Tani kur e ka bërë publike lidhjen me Sara Hoxhën, publikut po i intereson edhe jeta e saj, madje ka filluar të ndiqet nga një numër i madh i njerëzve në Instagram.

Advertisement

Sara është aktive në këtë rrjet social dhe para pak minutash e ka publikuar një foto para pasqyrës, imazh ku duket me plot stil.

Image
Advertisement
459
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com