Durrës vihet në pranga një 37 vjeçar, tregtonte fara kanabisi në taksi

Advertisement

Vihet në pranga një 37 vjecar në Durrës, i cili tregtonte fara kanabisi  duke udhëtuar si pasagjerë në taksi.

Shtetas me inicialet S.P, është kapur nga policia me një sasi të konsiderueshme fara kanabis me qëllim për ti tregtuar në Durrës.

Nga kontrolli fizik  i policisë, shtetasit me inicialet S.P, i janë gjetur një sasi prej 20 gr fara kanabis dhe një sasi prej 2 kg të farës kanabis në bagazhin e automjetit.

Advertisement

Ky shtetas ka qënë i dënuar më pare për prodhimi dhe shitje narkotikësh, por dje është arrestuar nga policia e Durrësit.

Advertisement
401
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com