Deputeti socialist marton të bijën: Më bëre të përjetoj momentin si ditën kur linde

Advertisement

Deputeti socialist Xhemal Qefalia dhe familja e tij sot ka gëzim. Vajza e tij Klara martohet me Erjonin, ndërsa ai iu uron jetë të lumtur dhe plot gëzim.

Lajmin e ka bërë me dije vetë deputeti përmes një shënimi në rrjete sociale, ku shkruan se “kush ka vajza, botën ka”.

Qefalia i emocionuar thotë se vajza e tij Klara e ka bërë sot të ndihet si në momentin kur ajo lindi.

Urimi i Q efalisë për vajzën e tij

Advertisement

“Kush ka vajza botën ka”!

Më bërë të përjetoj sërish të njëjtin emocion si ditën kur erdhe në jetë e të mora në krahë për herë të parë dhe sot po në krah por me fustanin e bardhë të nusërisë.

BIJA IME!

Ti ishe gëzimi i parë i familjes!

Vitet kaluan pa kuptuar dhe sot je veshur e bërë nuse, duke lumturuar e gëzuar Erjonin dhe familjen e tij, por për ne mbetesh sërish Klara e vogël, e dashur dhe e qeshur.

Dashuri e cila nuk do të mungojë kurrë sa të kemi frymën!

Buzëqeshja jote do të jetë sërish frymëzim për ne, për mamin, Leartin dhe Klausin!

Qofshi të lumtur bija babit!

Advertisement
459
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com