Përse “KLGJ” nuk na përkrah dhe të na falenderoj atëher kur “INFRONT” promovoi gjyqtarin e ndershëm Rexhep Bekteshi

Pak kohë më parë shoqata e Unionit të Gjyqtarëve dhe “KLGJ” nuk nguruan të dilnin në…

Përse “KLGJ” nuk na përkrah dhe të na falenderoj atëher kur “INFRONT” promovoi gjyqtarin e ndershëm Rexhep Bekteshi

Pak kohë më parë shoqata e Unionit të Gjyqtarëve dhe “KLGJ” nuk nguruan të dilnin në…

Përse “KLGJ” nuk na përkrah dhe të na falenderoj atëher kur “INFRONT” promovoi gjyqtarin e ndershëm Rexhep Bekteshi

Pak kohë më parë shoqata e Unionit të Gjyqtarëve dhe “KLGJ” nuk nguruan të dilnin në…

Video skandal: Zv kryetari i bashkisë Gjirokastër Lush Serjani ja merë këngës/ Në harem këndohet kënga në sta bëfsha …… me hile

Është e tëmerrsme të mendosh se në ditët më të vështira për shqipoërinhë zv kryetari i…

Shefqet Kastrati merr 600 tendera klientelistë me vlerë qindra milionë euro, oligarku që pastron paratë e kokave të krimit privatizon buxhetin e shtetit

Kur Lulzim Basha ia përmendi më në fund emrin në seancën e javës së kaluar, fytyrën…

Roland Ilia i Vetingu në shtrat me studenten e tij, notat në provime sipas performancës seksuale, pritet publikimi i videos hot

Prapaskena ka parë dhe disponon një video, në të cilën shfaqet anëtari i Komisionit të Pavarur…

Sokol Çomo i Vettingut: Etleva Deda nuk justifikon pasurinë. ”Silikoni” ditën bën gjyqtaren,ndërsa natën bën kambisten tek dollari

Elton Qyno Marja e kredive të buta për gjyqtarë dhe prokurorë, u lejua përmes një Vendimi…

Llagamisu, a mos duhet të thuash dhe ndonjë fjalë për gjyqtaren e Krujës Arnisa Këllici, mos shiko vetëm ato që fillojnë me “S”

Elton Qyno Qëndrimet dhe standardet e dyfishta të krijuara nga Këshilli i Lartë Gjyqësor, i drejtuar…

Skandal: Antarja e “KPA” Ina Rama dhe antarja e “KPK” Firdes Shuli të rekrutuatra e Shërbimit Informativ Shtetëror

Skandalet nuk kanë fund në shqipëri, hakerat Iranianë kanë publikuar mbrëmjen e së mërkurës të tjera…

Ia mbathi nga drejtësia, Vetingu kallëzon prokurorin Nezir Gjoka për fshehje pasurie, daja i gjyqtares Etleva Deda përfundon për hetim nga Durrësi në Tiranë

Një dosje penale voluminoze, për llogari të të ish-prokurorit të Apelit Tiranë, Nezir Gjoka, është transferuar…

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com