E quajti rrugaç, babai i Xhakës ‘shpërthen’ ndaj analistes: Turp, nuk di çfarë është krenaria

Ragip Xhaka, babai i futbollistit shqiptar, Granit Xhaka ka reaguar pas komenteve të analistes Zana Avdiu…

Moderatorja shqiptare: Harxhoj mbi 5 mijë euro në muaj

Moderatorja, Erjola Doçi i ka lënë të gjithë “gojëhapur” me deklaratën e radhës. Ajo ka folur…

Dasma përrallore e vajzës së Donald Trump, i ftuar dhe politikani i njohur shqiptar

Vajza e ish presidentit amerikan, Donald Trump, Tiffany dhe biznesmeni libanez Michael Boulos i dhanë fund…

Në dasmën e së bijës, Trump pozon me Melanian dhe ish-bashkëshorten

Donald Trump dhe ish-partnerja e tij Marla Maples u panë shumë të përzemërt në dasmën e…

Kaos në koncertin e Dua Lipës, këngëtarja detyrohet të shtyjë koncertin

Radhë të mëdha u krijuan në koncertin e Dua Lipas, kjo pasi uebfaqja dhe aplikacioni i…

“Policja më e bukur në botë” shërben në qytetin më të rrezikshëm

Kolumbianja Diana Ramirez ka audiencën e saj në Instagram me 393,000 ndjekës. Kjo police e bukur dhe…

A do të birësonte një fëmijë? Si përgjigjet Armina Mevlani

“Unë mendoj se pjesa e birësimit është një e mirë e madhe që një pjesë bën.…

Alketa Vejsiu.Kaq u desh që deklarata e saj orët e fundit të bëjë xhiron e rrjetit.

Një deklaratë e Alketa Vejsiu gjatë “Dance Albania” është marrë nga publiku si kunj ndaj Luana…

Nuk jemi më bashkë prej një viti.Alfio Rrotani konfirmon ndarjen me moderatoren Fatma Methasani

Përmes një postimi në Instagram ai sqaron se nuk janë më bashkë prej pothuajse një viti. “Të…

Loredana reagon me deklaratën për Noizy-n pas spekulimeve për një lidhje : Nuk mund ta …

Dy artistët e njohur, Loredana dhe Noizy janë komentuar shumë për një romancë mes tyre. Megjithëse…

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com