Tani ambasadorja merret edhe me rregulloren e Kuvendit/ Kim i del në mbrojtje Alibeajt pasi Berisha e ‘përzuri’ nga foltorja

Ambasadorja e SHBA në Tiranë, Yuri Kim ka reaguar në lidhje me incidentin që ndodhi ditën…

Arrestohet shoferi hamshor i Ilir Beqjas, iu vardis komshijes në pallat, nuk i ndahej këmba-këmbës

Zakonisht shoferët e pushtetarëve shquhen për lëvizjen e parave të korrupsionit të ministrave dhe drejtorëve, por…

Vangjush Dako tallet me SPAK-un, pallatin me 11 kate e deklaron 70 milionë lekë

Ish kryebashkiaku i Durrësit Vangjush Dako është pjesë e klubit të shpallurve non grata nga Shtetet…

U fut në parlament me biçikletë rozë, sot Selami Jenisheri merr 552 mijë lekë pension: E meritoj!

sh-deputeti i parlamentit shqiptar, Selami Jenisheri, ishte një nga të ftuarit e #Expuls  këtë të shtunë.…

Dëshmitarët tregojnë si u shoqërua Rama nga policia gjermane

Zbardhen detaje të reja lidhur me skandalin e kryeministrit Edi Rama në avionin e Lufthansa në aeroportin e Frankfurtit,…

Si u fsheh 6 muaj Shpëtim Idrizi nga frika se do ta rrihte Aqif Rakipi, i futi në sherr Blendi Fevziu

Shtetet e Bashkuara të Amerikës kanë vendosur të sanksionojnë dhe të fusin në listën e zezë…

Kush është “Ylli” që spiunon Ilir Metën te Edi Rama?

Deri më 2013, kur punonte pranë Sali Berishës kryeministër, “Ylli” çonte çdo informacion te Ilir Meta paçka…

Rama nuk i përgjigjet pyetjeve për inceneratorët, kërkon kafe nga publiku

Në emisionin “Opinion” është diskutuar për çështjen e inceneratorëve. Drejtuesi i emisionin Blendi Fevziu ka publikuar…

Liberalizimi i kanabisit nga Rama, Zëri i Amerikës: Dyshime si do kontrollohet procesi, Shqipëria vend burimi i hashashit

Shqipëria pritet të lejojë shumë shpejt kultivimin, përpunimin dhe eksportimin e kontrolluar nga shteti të cannabis…

TURP/ Berisha denoncon: Jo vetëm anketa e Këshillimit Kombëtar, por edhe komentet pozitive për Ramën janë false

Ditën e sotme kryeministri Edi Rama ka prezantuar rezultatet e Këshillimit Kombëtar, ku sipas tij, më…

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com