Foto / Ky është Gentian Shehu që hodhi në tokë Berishën me një grusht, e goditi sepse…

Gentian Shehu nga Tepelena është personi i cili goditi me grusht ish kryeministrin Sali Berisha, duke…

I gjakosur, Berisha jep mesazhin e parë pas sulmit!

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka qenë i pari që e mori fjalën nga podiumi…

Protesta e opozitës, nisen nga Vlora 1000 simpatizantë të PD

Rreth 600 antar dhe simpatizantë të Partisë Demokratike dega Vlorë janë nisur drejt kryeqytetit për protestën…

Samiti i BE ‘blindon’ Tiranën/ Mbyllen hyrjet nga Durrësi, Elbasani e Veriu, bllokohet Bulevardi. Ja rrugët ku lejohet qarkullimi

Teksa sot do të mbahet samiti BE-Ballkani Perëndimor, ku Tirana do të mirëpresë 27 lidera europianë,…

“Absurde të akuzosh portalet për presion”, Spartak Ngjela: SPAK është i blerë, ka frikë nga të korruptuarit

Avokati Spartak Ngjela i ka cilësuar absurde deklaratat e Arben Krajës se SPAK ndodhet nën presion…

Nga Mallakastra në Krujë, zbardhen 7 kandidatët e grupit të Alibeajt për zgjedhjet lokale, emrat e njohur

Në fundjavën që lamë pas, Enkelejd Alibeaj prezantoi në Mallakastër Agron Kapllanin për kandidat në zgjedhjet…

Taulant Balla në përgjimet e Elbasanit? Meta “kyç” gojën: Këtu jemi për…

Kreu i PL-së, Ilir Meta është pyetur edhe për lakimin e emrit të kreut të grupit…

Merr mandatin e Boçit, reagon Qani Xhafa: E rëndësishme të fitojë Luçiano! S’kapëm qiellin me dorë.

Kandidatimi i Luçiano Boçit për Elbasanin do të lërë një vend të lirë për deputet në…

Rama nga Shkupi: Putini synon gjunjëzimin e Perëndimit

Qeveria shqiptare dhe ajo e Maqedonisë së Veriut po mbajnë këtë të hënë në Shkup një…

Mbledhja mes dy qeverive/ Ministri Çuçi zbulon marrëveshjet me RMV: Do të hapet pika doganore me një ndalesë!

Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi i pranishëm në mbledhjen mes qeverisë së Shqipërisë dhe Maqedonisë së…

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com