Edhe katër raste të tjera me koronavirus në Kosovë, personat janë nga këto komuna

IKPSHK ka njoftuar se sot janë konfirmuar edhe katër raste të reja me koronavirus në Kosovë,…

Gjykata Speciale jep masën e sigurisë për dy vëllezërit Çala

Gjykata Speciale ka rikonfirmuar masën e sigurisë “Arrest me burg” për dy vëllezërit Eldi dhe Klement…

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com