Dënohet me 6 vite burg Zv. Presidentja argjentinase, akuzohet për korrupsion

Cristina Fernandez de Kirchner u dënua nga gjykata me gjashtë vite burg dhe u përjashtua nga…

Serres: Dy arrestime për vdekjen e 11-vjeçarit nga shpërthimi i flakës në një shkollë

Ata që janë përgjegjës për konvertimin e djegësit akuzohen për vrasje, sulm të rëndë dhe shpërthim,…

Foto / Ky është Gentian Shehu që hodhi në tokë Berishën me një grusht, e goditi sepse…

Gentian Shehu nga Tepelena është personi i cili goditi me grusht ish kryeministrin Sali Berisha, duke…

I gjakosur, Berisha jep mesazhin e parë pas sulmit!

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka qenë i pari që e mori fjalën nga podiumi…

EMRI/ U hodh mes protestuesve, ja kush është agresori 31 vjeçar

Gentian Shehaj, nga Tepelena është personi i cili goditi me grusht ish kryeministrin, Sali Berisha. Pas…

Dalin pamjet, momenti që sulmohet me grusht Berisha

Këto janë momentet e goditjes së kreut të Rithemelimit Sali Berisha.   80

Fotolajm/ Berisha pak orë para protestës: Sot tirani lebetitet!

Partia Demokratike e Rithemelimit ka thirrur sot një protestë në orën 12:00 në një kohë kur…

Serres: Babai i 11-vjeçarit të vrarë nga shpërthimi në shkollë të mbajë përgjegjësi

Ekspertët sot në vendin e shpërthimit – “Balaki” përgjegjësitë mes bashkisë dhe menaxherit Përgjigjet se si…

Shembja e paligjshme e “Prestige Resort”, Bylykbashi reagon ashpër: Ndërtimet pa leje në Tiranë nuk i prek askush, jemi kthyer 31-vite pas

Nënkryetari i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi, ka reaguar lidhur me shembjen e paligjshme të “Prestige Resort”…

Sharjet e zyrtarëve dhe futbollistëve serb ndaj Granit Xhakës, FIFA hap procedurë disiplinore kundër Serbisë

FIFA ka hapur një procedurë disiplinore kundër Federatës së Futbollit të Serbisë, ka njoftuar të hënën…

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com