Porti i Durrësit/ Nis shitja pa ndërtim, 110 mijë euro një garsionere

Ndërsa gjithçka është ende në letër për projektin e transformimit të Portit të Durrësit, shitja e…

E rëndë/ Serbët mbajtën peng për 17 ditë trupin e shqiptarit, donin të mbulonin dhunën

Shteti serb ka lejuar tërheqjen e trupit të 28-vjeçarit nga Kosova, Arben Zymberi, 17 ditë pasi…

Romët dogjën biznese, bastisën kafenetë dhe rrahën qytetarët

Atika perëndimore është një fushë beteje – Shqetësim për thirrjen përmes TikTok për një tubim në…

Nikoll Lesi: Ja kush qendron pas grushtit ndaj Berishës, mos u merrni kot me Ramën

Nga Nikoll Lesi Ajo që ndodhi dje me Berishën është kriminale dhe e patolerueshme. Dhe realisht…

Zbërthehet kompjuteri i Klodian Zotos, dalin emrat e Ahmetajt dhe Gjiknurit, dokumente për avazion fiskal, jo korrupsion

SPAK ka sekuestruar të dhëna nga tre kompjuterat dhe telefoni i sekuestruar i Klodian Zotos për…

Botërori rikthehet të premten/ Zbardhen çerekfinalet, ja kalendari i plotë i fazës tjetër

Maroku dhe Portugalia ishin 2 kombëtaret e fundit që kompletuan pazëllin e skuadrave çerekfinaliste. Pas zbulimit…

Basha vizitë në Washington, takohet me Presidentin e Institutit Ndërkombëtar Republikan

Me anë të një postimi në rrjetet sociale Lulzim Basha bën të ditur takimin e zhvilluar…

Zbardhet dëshmia e 31-vjeçarit që goditi me grusht Berishën: Mu kujtua Gërdeci dhe ’97-ta

31-vjeçari Gert Shehu ka dhënë dëshminë e tij në polici, por burime për Report Tv bëjnë…

Arrestohen 25 persona në Gjermani, po planifikonin një sulm në parlament

Autoritetet në Gjermani kanë arrestuar 25 anëtarë të një grupi të ekstremit të djathtë të cilët…

Fije të zeza/ Djali i Kompetentit të Sudes, pronar i MCN-TV; dhe 14 biznese për të cilat nuk paguan as 1 cent në tatime, call centera, bixhoz e koncensione

“Kompetenti” Aleksandër Meksi, ish-kryeministër i hajdutërisë me firmat piramidale, pas shkrumbimit të Shqipërisë në 1997, bëri…

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com