Porti i Durrësit/ Nis shitja pa ndërtim, 110 mijë euro një garsionere

Ndërsa gjithçka është ende në letër për projektin e transformimit të Portit të Durrësit, shitja e…

Romët dogjën biznese, bastisën kafenetë dhe rrahën qytetarët

Atika perëndimore është një fushë beteje – Shqetësim për thirrjen përmes TikTok për një tubim në…

Nikoll Lesi: Ja kush qendron pas grushtit ndaj Berishës, mos u merrni kot me Ramën

Nga Nikoll Lesi Ajo që ndodhi dje me Berishën është kriminale dhe e patolerueshme. Dhe realisht…

Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro, kembimi valutor per diten e sotme

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 109.7 lekë dhe…

Sot 32 vite nga Lëvizja Studentore që ndryshoi historinë e Shqipërisë

Sot është datë e rëndësishsme për vendin, 8 dhjetori Dita Kombëtare e Rinisë ku shënohen 32…

Zbërthehet kompjuteri i Klodian Zotos, dalin emrat e Ahmetajt dhe Gjiknurit, dokumente për avazion fiskal, jo korrupsion

SPAK ka sekuestruar të dhëna nga tre kompjuterat dhe telefoni i sekuestruar i Klodian Zotos për…

Zbardhet dëshmia e 31-vjeçarit që goditi me grusht Berishën: Mu kujtua Gërdeci dhe ’97-ta

31-vjeçari Gert Shehu ka dhënë dëshminë e tij në polici, por burime për Report Tv bëjnë…

Fije të zeza/ Djali i Kompetentit të Sudes, pronar i MCN-TV; dhe 14 biznese për të cilat nuk paguan as 1 cent në tatime, call centera, bixhoz e koncensione

“Kompetenti” Aleksandër Meksi, ish-kryeministër i hajdutërisë me firmat piramidale, pas shkrumbimit të Shqipërisë në 1997, bëri…

Shpërthime të shumta si në luftë/ Çfarë po ndodh në Mitrovicë?!

Fillimisht u raportua se xhamat e zyrës së KQZ-së në Mitrovicën e Veriut janë thyer nga…

Itali/ Burri i merr jetën gruas pas goditjes me shishe

Krimi në familje godet sërish shtetin Italian. Cinzia Luison ka ndërruar jetë pasi u vra nga…

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com