Bora Zemani provokon keq, ekspozon format bombastike

Advertisement

Moderatorja Bora Zemani është e njohur për pamjen dhe hijeshinë e saj.

Por së fundmi ajo ka provokuar keqaz, me disa fotografi ku nxjerr në pah format bombastike. Me sytë drejtuar nga qielli, Bora ka pozuar me bikini të zeza në det.

Advertisement
Advertisement
633
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com