BLOG

Benzema drejt historisë

Karim Benzema do të ketë mundësinë të kalojë Raul Gonzalez dhe të bëhet golashënuesi i dytë…

EKSKLUZIVE/ Çështja e pankinës së Kombëtares, Ilir Daja dhe Esteban Kambiaso në balotazh për drejtimin e Shqipërisë (PRAPASKENAT)

Ilir Daja apo Estebian Kambiaso. Gazeta mëson se dy trajnerët janë në balotazh në lidhje me…

Në fushë me maskë, kushëriri i Elseid Hysajt debuton me Napolin

Një pasdite speciale ka qenë ajo e mbrëmshmja për shqiptarin Daniel Hysaj.Mbrojtësi ka debutuar me ekipin…

Po tërbon rrjetin, Hakimi bën tifozët zikaltër të ëndërrojnë: Gjithmonë Forca Inter!

Maroku padiskutim është surpriza e madhe e Botërorit të Katarit deri më tani, teksa në fazën…

Shakira tani po i zbulon të gjitha!/ Ja sa herë e ka tradhtuar Pike këngëtaren gjatë martesës së tyre

Pasi Gerard Pique dhe Shakira arritën një marrëveshje për divorcin e tyre, së fundmi kanë dalë…

Kristiano Ronaldo mungon në stërvitjen e Portugalisë, shkak bëhen…

Periudha e vështirë e Kristiano Ronaldos te Mançester Junajtid si shkak i marrëdhënieve të tensionuara me…

Brazili nuk e njeh frikën”, Tiago Silva kërcënon Kroacinë dhe ekzalton Nejmarin: Është lojtari më i fortë në botë!

Kapiten i Brazilit në tri edicione të ndryshme të Botërorit: 2014, 2018 dhe tashmë në “Katar…

“Holanda, tre ndeshje larg lavdisë”, Van Dajk: Kemi një plan për ta ndalur Mesin

Virxhil van Dajk pranoi se Holanda do të ketë një plan specifik për të ndalur Lionel…

Nuk kam fjetur 4 ditë për rastin që humba ndaj Barcelonës”, Asllani rrëfehet për median italiane: Largimi nga Interi? Nëse do të kisha mundësi zgjedhje…

U transferua në merkaton e verës për të qenë një zëvendësues ideal i Marselo Brozoviç, por…

“Dridhet” Juventusi, gjiganti europian shënjestron yllin e “Zonjës së Vjetër”

Situata e vështirë me Juventusin për shkak të hetimit nga prokuroria prej përgjimeve, largimit të drejtuesve…

ZYRTARE/ Dështimi në Botëror, Spanja vendos përfundimisht për fatin e Luis Enrikes

Tashmë është zyrtare, Luis Enrike nuk është më trajner i kombëtares së Spanjës!Fatale për trajnerin iberik,…

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com