Befason sërish ‘The Simpsons’, ja çfarë parashikoi këtë herë

Advertisement

Për të disatën herë, njerëzit mendojnë se The Simpsons ka parashikuar të ardhmen duke e lënë audiencën pa fjalë. Më i fundit është udhëtimi i Richard Branson të cilët krijuesit e Simpson e parashikuan shtatë vjetë më parë.

Themeluesi i Virgin Galactic u bë miliarderi i parë që udhëtoi me anijen e tij në hapësirë, më 11 korrik 2021.Fluturimi historik VSS Unity u transmetua drejtpërdrejt dhe Branson bashkë me pesë anëtarë të tjerë të ekuipazhit kaluan disa minuta në hapësirë.

Advertisement

Ai e përshkroi udhëtimin si ” një përvojën më unike të një jete të tërë “.

Advertisement
300
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com