Milani pas Armando Brojës, drejtori Masara zbulon përgjigjen e Çelsit për sulmuesin e Kombëtares

Ndër idetë e Milanit për të forcuar sulmin në funksion të sezonit të ardhshëm është një…

Çmenduri me biletat, 10 mijë paund për të parë finalen e parakohshme të Botërorit

Biletat për të ndjekur në stadium ndeshjen çerekfinale të Kupës së Botës mes Anglisë dhe Francës…

Goli i parë ndaj Zvicrës, veprimi i çuditshëm i Bernardo Silva bën xhiron e rrjetit

Portugalia mundi me shifrat 6-1 Zvicrën në Botëror dhe mes breshërisë së golave, pakkush e kishte…

Bën tifo për Kroacinë në ndeshjen ndaj vendit ku lindi, surprizon ish-sulmuesi brazilian: Ja si mposhtet kombëtarja “seleçao”

Ish sulmuesi brazilian Eduardo Da Silva do të bëjë tifo për Kroacinë ditën e premte, ndaj…

U eliminuan nga Botërori por priten si heronj në shtëpi, tifozët pushtojnë aeroportin

Japonia ka qenë një nga surprizat e mëdha të Kupës së Botës. Skuadra aziatike ia doli…

Mbape, sulmuesi më i mirë me të cilin kam luajtur në jetë, Zhiru: Duam Botërorin, por tani mendojmë për Anglinë

Në “Rusi 2018” nuk goditi asnjëherë kuadratin, por ky duket Botërori i Olivie Zhirusë. Bashkë me…

Kaosi te “Zonja e Vjetër”/ Juventusi tani rrezikon përjashtimet nga… Europa

Tërheqja e ish-presidentit Anjeli nga Juventusi ka gjasa të mos jetë etapa e fundit e goditjeve…

Tripletë historike ndaj Zvicrës, ylli i Portugalisë: Bëra detyrën, gati edhe për…

Njëzet e një prezenca me Benfikën mes kampionatit dhe Championsit të zbukuruara me 14 gola nuk…

Maroku bën surprizën e radhës, eliminon Spanjën me penallti. Iberikët nuk shënojnë asnjë!

Maroku është kualifikuar në çerekfinalet e Kupës së Botës pasi ka eliminuar në turin e parë…

Tërmet te Gjermania/ Pas largimit të Oliver Bierhofit, tani radha është e Hansi Flikut

Turpërimi i dytë radhazi në harkun kohor të 8 viteve në Botërorë e ka “detyruar” drejtorin…

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com