Operacion policor në Shkodër, sekuestrohen armë, drogë e para. Kush është i riu me dy mbiemra që u arrestua, në telashe dhe vajza nga Tirana

Policia e Shkodrës ka kryer një operacion ku ka vënë në pranga një djalë të ri,…

‘Kishte me vete mjet prerës’, policia reagon për shoqërimin e protestuesit

Drejtoria Vendore e Policisë Tiranë ka bërë të ditur se është është shoqëruar vetëm një protestues…

Arrestohet vëllai i pronarit të ambientit ku kultivohej drogë, në kërkim 3 persona

Një shtetas me iniciale H.H. është arrestuar pasi ruante 4 ambiente të përshtatura për kultivim të…

Anti-droga arreston 55-vjeçarin, shpërndante kokainë në Tiranë

Sektori i Narkotikëve në Policinë e Tiranës arrestoi Bujar Tafën dhe kapi 1 kg e 34…

“Droga do t’i dorëzohej shqiptarit”, Spanja konfirmon dënimin e organizatës kriminale

Droga do t’i dorëzohej shqiptarit”, Spanja konfirmon Gjykata e Lartë e Spanjës rrëzoi ankesën e anëtarëve…

“Alo, policia! Në shtëpinë time ka drogë dhe armë”, zbulohen 3 kg kokainë dhe një pistoletë, arrestohet në Spanjë shqiptari

Të martën e kaluar një grua telefonoi 112 për të raportuar se kishte gjetur një armë…

“Kërkojnë të më mbyllin gojën, policia po më përndjek”- Shoku i Lear Kurtit bën deklaratën e fortë: Nesër mund të gjendem edhe unë i vdekur

Shoku i ngushtë i Lear Kurtit, 32-vjeçarit i cili ndërroi jetë pas arrestimit në komisariatin e…

Mbyllet paraburgimi në Sarandë/ Të arrestuarit dhe punonjësit transferohen në burgun e Fierit

Mbyllet përfundimisht paraburgimi në Sarandë. Në orët e para të mëngjesit të sotëm, është bërë transferimi…

Ishte duke shkuar në dasmë, makina përplas 48-vjeçaren, shoferi shoqërohet në komisariat

Një 48-vjeçare është përplasur pak minuta më parë nga një makinë në dalje të qytetit të…

Përplasen dy automjete në Fushë-Krujë, 2 persona në gjendje të rëndë! Dërgohen drejt Traumës

Një aksident rrugor është regjistruar ditën e sotme në aksin Fushë-Krujë -Milot. Një fouristradë tip ‘Benz’…

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com