Si do jenë temperaturat, parashikimi i motit për ditën e sotme

Vijojnë vranësirat e shpeshta të jenë prezente përgjatë gjithë ditës në të gjithë territorin shqiptar. Parashikohet…

Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro, kembimi valutor per diten e sotme

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 109.7 lekë dhe…

E ëma Kryetare e Administratës Publike, i biri kërkohet nga Spanja për 2.5 miliardë Euro vjedhje me Call Center

Amant Josifi ka lidhje me familjen kryeministrore dhe është këshilltar i Olta Xhaçkës, prandaj SPAK dhe…

Moderatorja shqiptare: Harxhoj mbi 5 mijë euro në muaj

Moderatorja, Erjola Doçi i ka lënë të gjithë “gojëhapur” me deklaratën e radhës. Ajo ka folur…

Mbreti Charles mbush 74 vjeç, çfarë pritet të ndodhë sot në Londër

Mbreti Charles feston sot ditëlindjen e tij të 74-të, e para i tij pa të ëmën,…

Dasma përrallore e vajzës së Donald Trump, i ftuar dhe politikani i njohur shqiptar

Vajza e ish presidentit amerikan, Donald Trump, Tiffany dhe biznesmeni libanez Michael Boulos i dhanë fund…

Tre ushqime që mund të konsumoni çdo ditë për shëndet më të mirë LAJMIFUNDIT /

Pavarësisht nëse po përpiqeni të humbni peshë, apo thjesht keni vendosur të filloni të kujdeseni më…

Shtohet në treg mungesa e djathit të lopës, fabrikat presin nga pranvera shtrenjtim edhe për qumështin e deles

Prodhuesit e produkteve të bulmetit vijojnë të jenë në vështirësi për gjendjen e qumështit të lopës.…

Në dasmën e së bijës, Trump pozon me Melanian dhe ish-bashkëshorten

Donald Trump dhe ish-partnerja e tij Marla Maples u panë shumë të përzemërt në dasmën e…

Horoskopi Javor 14 Nëntor – 20 Nëntor 2022

Dashi Të lindur më: 21 Mars – 19 Prill Kjo do jetë një javë intensive për…

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com