E quajti rrugaç, babai i Xhakës ‘shpërthen’ ndaj analistes: Turp, nuk di çfarë është krenaria

Ragip Xhaka, babai i futbollistit shqiptar, Granit Xhaka ka reaguar pas komenteve të analistes Zana Avdiu…

Limoni dhe dobitë e tij.

Të gjithë e dimë këtë thënie të vjetër: “Kur jeta të jep limon, duhet të bësh…

Disa nga këshillat më të mira për të gjetur punën që ju pëlqen.

Nëse keni ndër mend të bëni një ndryshim në karrierë, ose të largoheni nga kompania ku…

Nuk i keni dëgjuar më parë! Fakte interesante, për ushqimin.

1.Letra ngjitëse në fruta është e ngrënshme. Të gjithëve ju ka ndodhur që të blini fruta…

Pse personaliteti tek njerezit eshte i ndryshem?

Le te fillojme dhe ta analizojme me pika te ndara. 1-personaliteti i njeriut eshte ne varesi…

E kuqja tërbon anglezët, mediat në ishull jehonë protestës

Protesta e 3500 shqiptarëve të shtunën përpara parlamentit të Anglisë ka xhindosur politikanët dhe mediat me…

Çiljeta “thikë pas shpine” Berishës! Kjo FOTO i vuri vulën

Këngëtarja Çiljeta është e njohur për raportin me ish kryeministrin Sali Berisha. Vite më parë ajo…

Që nga rojet deri tek punonjësit,Spitalet publike plot me sekserë.

Në vazhdën e investigimeve të Fiks Fare mbi sekserët që të ofrojnë gjithëçka në spitale, pjesë…

Kush janë të arrestuarit në Shqipëri për operacionin EuroJust në lidhje me Call Centerat

Iris Puca dhe Adrian Korriku, janë dy personat e arrestuar në Shqipëri për operacionin EuroJust në…

Zbulohet kush do të prezantojë Festivalin e Këngës

Prej disa kohësh qarkullonte lajmi se Arbana Osmani do të ishte prezantuesja e edicionit të 61-të…

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com