Ilir Metaj po e mbron resortin e Fanes sikur është ortak me të

Irfan Hasan Hysenbelliu është “bide”-ja e spiunit Ilir Rexhep Metaj/ Moralisht e politikisht, mbrojtja që po…

“Absurde të akuzosh portalet për presion”, Spartak Ngjela: SPAK është i blerë, ka frikë nga të korruptuarit

Avokati Spartak Ngjela i ka cilësuar absurde deklaratat e Arben Krajës se SPAK ndodhet nën presion…

Arben Kraja, djalë i mirë i shkreti!

Zyrtari më i lartë i Prokurorisë së Posaçme, ai që do ish normale të ndihej i…

Video skandal: Zv kryetari i bashkisë Gjirokastër Lush Serjani ja merë këngës/ Në harem këndohet kënga në sta bëfsha …… me hile

Është e tëmerrsme të mendosh se në ditët më të vështira për shqipoërinhë zv kryetari i…

Shefqet Kastrati merr 600 tendera klientelistë me vlerë qindra milionë euro, oligarku që pastron paratë e kokave të krimit privatizon buxhetin e shtetit

Kur Lulzim Basha ia përmendi më në fund emrin në seancën e javës së kaluar, fytyrën…

Roland Ilia i Vetingu në shtrat me studenten e tij, notat në provime sipas performancës seksuale, pritet publikimi i videos hot

Prapaskena ka parë dhe disponon një video, në të cilën shfaqet anëtari i Komisionit të Pavarur…

Sokol Çomo i Vettingut: Etleva Deda nuk justifikon pasurinë. ”Silikoni” ditën bën gjyqtaren,ndërsa natën bën kambisten tek dollari

Elton Qyno Marja e kredive të buta për gjyqtarë dhe prokurorë, u lejua përmes një Vendimi…

Fllad zemrash në KLGJ, Llagamisu ktheu institucionin në çerdhe se-ksi dhe ndjenjash sentimentale

Elton Qyno Një nga arsyet dhe shkaqet që kanë ndikuar në djallosjen e sistemit të Drejtësisë…

Fllad zemrash në KLGJ, Llagamisu ktheu institucionin në çerdhe se-ksi dhe ndjenjash sentimentale

Elton Qyno Një nga arsyet dhe shkaqet që kanë ndikuar në djallosjen e sistemit të Drejtësisë…

“Unë jetoj në Harem, burri im ka 147 gra”, rrëfehet ish-Miss Jugosllavia që u martua me sheikun arab

Jelena Bin Drai, e cila u bë e famshme si Miss Jugosllavia, ka jetuar në Dubai…

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com