Aksident në Shkodër, përplasen dy makina, të plagosurit përfundojnë në spital

Advertisement
Dy persona janë plagosur mbrëmjen e sotme si pasojë e përplasjes së dy makinave në aksin Shkodër-Muriqan.

Në aksident u përfshinë një makinë tip “Benz” me një “Volkswagen Sharan”.

Të plagosurit janë transportuar në spitalin e Shkodrës ku po marrin mjekim dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën, ndërsa grupi hetimor ka nisur punën për sqarimin e rrethanave.

Advertisement
Advertisement
181
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com