Aksident në Krujë, makina përplas këmbësorin dhe largohet nga vendngjarja, policia në kërkim të shoferit

Advertisement

Një aksident është regjistruar pak minuta më parë në fshatin Kameras të Krujës.

Policia njofton se një mjet ende i pa identifikuar, ka përplasur këmbësorin Bujar Metaj, e më pas, është larguar nga vendngjarja.

I plagosuri ndodhet në spital, në gjendje kritike, ndërsa grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentin si dhe identifikimin dhe kapjen e drejtuesit të makinës.

Advertisement
Advertisement
280
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com