6 makina përplasen njëra pas tjetrës në autostradën Tiranë-Durrës

Advertisement

Një aksident masiv ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Tiranë- Durrës.

Sipas burimeve bëhet me dije se në këtë aksident janë përfshirë 6 automjete.

Fatmirësisht mësohet se nga aksidenti nuk ka pasur të lënduar, vetëm dëme materiale.

Advertisement

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Advertisement
194
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com