KOSOVA

Liberalizimi i vizave për Kosovën, Ambasadori francez: E përkrahim, por ka disa çështje për t’u diskutuar

Advertisement Ambasadori i Francës në Kosovë, Olivier Guerot, tha se Franca e mbështetë plotësisht liberalizimin e vizave për qytetarët e Kosovës, megjithatë theksoi se janë disa çështje që janë duke…

VETING

Përse “KLGJ” nuk na përkrah dhe të na falenderoj atëher kur “INFRONT” promovoi gjyqtarin e ndershëm Rexhep Bekteshi

Advertisement Pak kohë më parë shoqata e Unionit të Gjyqtarëve dhe “KLGJ” nuk nguruan të dilnin në deklarata banale kundër mediave të lira.Kjo deklaratë  është përkrahuredhe nga kreu i “SPAK”…

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com