Zhduket 15-vjeçarja pa lënë gjurmë, familja kërkon ndihmë për gjetjen e vajzës

Advertisement

Një 15-vjeçare është zhdukur që prej ditës së djeshme pa lënë asnjë gjurmë.

Bëhet me dije se është zhdukur 15-vjeçarja me inicialet F.S. E mitura ka qenë në shtëpi, ndërsa kur janë kthyer prindërit në banesë nuk e kanë gjetur aty.

Prindërit e 15-vjeçares kanë bërë denoncimin në polici, duke thënë se vajza e tyre është zhdukur duke mos lënë asnjë lajmërim dhe se janë të frikësuar për të.

Advertisement

Gazetari Enrik Mehmeti, teksa ndan lajmin për zhdukjen e e vazjës, bën thirrje që kush ka informacion të njofton policinë.

Advertisement
517