Video/ Plas keq sherri në diskotekë, pamjet po qarkullojnë kudo

Advertisement

Një sherr ka ndodhur mbrëmë në një diskotekë në Prishtinë. Një video është publikuar ku shihet se si ka ndërhyrë sigurimi i diskotekës dhe tentojnë të qetësojnë njërin nga personat që ishte i përfshirë në këtë rrahje. Shkaku i sherrit që përfundoi në dhunë mes disa personave nuk dihet

Advertisement

Advertisement
325
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com