Stresi shpërthen ndaj Mark Markut: Mirditorët nuk dorëzohen kurrë, truri qenka sa një kokërr gruri

Advertisement

Stresi ka reaguar me tone të ashpra lidhur me dorëheqjen e Mark Markut.

Reperi ka replikuar në postimin e Mark Markut në Facebook duke u revoltuar, pasi sipas tij është dorëzuar përballë Ramës. Ai i thotë se ka pasur respekt për të, mirëpo ka vënë re se truri i ka mbetur sa një kokërr gruri.

“Mirditoret qe njohim ne I nderuar Mark Marku Nuk Dorzohen kurre , ne kemi mbi 30 vjet me te mirat e Te keqijat e partise prap nuk dorezohemi Dhe do jemi gjithmone krenare per kauzen tone… Mirdita te besoj kurbini lezha por jo Te dorezohesh … kam pasur rrespekt Dhe kam per jusepse jeni njeri I zgjuar por truri qenka met vertet sa nje kokerr gruri”, shkruan Stresi.

Advertisement
Advertisement
379