Rita Ora vishet me bikini i vë flakën rrjetit

Advertisement

Rita Ora ka ngritur temp eraturat në rrjetet sociale me foto hot.

Advertisement

Këngëtarja me origjinë shqiptare publikoi foto e veshur me bikini ku në plan të parë vuri gjoksin bombastik.

Rita pozoi në oborrin e shtëpisë e ulur në bar dhe dukej shumë seksi.

Kohët e fundit këngëtarja është shfaqur shumë e nxehtë në Instagram duke guxuar me imazhet e saj provokuese.Previous

Kosova sot
Kosova sot
Kosova sot

Next

Advertisement
280
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com