Parashikimi i motit për ditën e sotme 27 maj 2021

Advertisement

Vranësira të shpeshta dhe shira të dobët do të përfshijnë ekstremin verior dhe juglindor.

Sipas MeteoAlb orët e para të ditës dominohen nga kthjellime në të gjithë vendin, por në zonat malore gjatë mesditës shfaqen vranësira të lehta.

Ndërsa pasditja dhe mbrëmja lë me kthjellime rajonin jugor dhe qendror, por vranësira të shpeshta dhe shira të dobët do të përfshijnë ekstremin Verior dhe Juglindor.

Advertisement
Advertisement
177