Parashikimi i motit për ditën e enjte, 6 maj 2021

Advertisement
Advertisement

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira mesatare me reshje të izoluara në zonën qëndrore. Era do të jetë me drejtim Jug-Perëndim me shpejtësi deri në 8 m/sek në bregdet. Valëzimi do të jetë i forcës 3 me lartësi vale 0, 5 deri në 1,0 metër në det hapur. Temperaturat do të jene me rritje.  

Temperaturat:

Zona malore       8/23°C

Zona e ulët         10/26°C

Zona bregdetare  12/24 °C

Advertisement
115
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com