Ngjarje tronditëse/ Plas arma, vdes një 6 vjeçare

Advertisement

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në SHBA ku pas disa shtënave me armë në Uashington ka mbetur e vdekur një 6 vjeçare dhe 5 të tjerë u plagosën.

Incidenti ka ndodhur në pjesën juglindore të qytetit. Vajza, fillimisht ka pësuar disa plagë dhe është dërguar me urgjencë për në spital, ku për fat të keq, nuk ia doli t’i mbijetonte plagëve të marra.

Advertisement

Nga krahu tjetër, gjithashtu, tre burra dhe dy gra mbetën të plagosur, e gjendja e tyre, është jashtë rrezikut për jetën.

Deri më tani, nuk ka asnjë të arrestuar nga autorët e mundshëm, ndërsa hetimet ende po vijojnë.

Advertisement
375
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com