Ngjajnë? Të gjithë po thonë se Georgina Rodriguez është sozi e moderatores shqiptare

Advertisement

Si duket fansat kanë gjetur sozinë e Leit dhe mund të themi se ka qëllur në shenjë. Moderatorja e sportit ka zbuluar se çdo ditë ndjekësit i thonë se ka një ngjashmëri shumë të madhe me partneren e Crsitiano Ronaldo-s, Georigina Rodriguez.

Së fundmi, Lei ka postuar në Instagram një foto të Georigina-s dhe ka pyetur ndjekësit nëse ngjajnë vërtetë.

Advertisement

Ajo shprehet se vetë mendon se nuk ngjajnë, por ua ka lënë ndjekësve në dorë që të vendosin.

“Ju betohem marr mesazhe çdo ditë për ngjashmërinë që kam me Georgina Rodriguez. Unë mendoj se nuk ngjajmë”, shkruan ajo.

Capture 13
Advertisement
230
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com