Ngacmoi seksualisht tri vajza të mitura/ Arrestohet i moshuari

Advertisement
Advertisement

Policia e Gjirokastrës ka vënë në pranga një 61 vjeçar.

Shtetasi me iniciale V.M dyshohet se ka ngacmuar seksualisht tri vajza të mitura të moshës 14 vjeç, 8 vjeç dhe 7 vjeç.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër, për veprën penale “Ngacmimi seksual”.

Advertisement
129
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com