Ndodh aksidenti në Tiranë/ Kamioni përplas të miturin

Advertisement

Një aksident ka ndodhur sot në Astir të Tiranës. Raportohet se një kamion ka përplasur një të mitur rreth 13 vjeç.

Advertisement

I mituri është dërguar në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Advertisement
99