Moti për ditën e premte, 14 maj 2021

Advertisement

Moti parashikohet i kthjellët me vranësira mesatare në mesditë e pasdite.

Era do të fryjë me drejtim nga kuadrati i Jugut-Juglindjes dhe shpejtësi 1-10m/sek, përgjatë vijës bregdetare dhe zonat luginore era hera herës deri në 20-25m/s.

Advertisement

Valëzimi në dete parashikohet 4 deri 5 ballë.

Advertisement
131
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com