Moise Kean kryen testet mjekësore, Allegri ka në listë dy mesfushorë

Advertisement

Cristiano Ronaldo duhet zëvendësuar dhe Juventusi ishte vënë në lëvizje para se portugezi të nënshkruante me Manchester United.Moise Kean mbërriti së fundmi në Torino dhe ka kryer vizitat mjekësore, ndërkohë që pritet edhe njoftimi zyrtar nga klubi italian.Trajneri Max Allegri kërkon edhe një mesfushor qendre në ekipin e tij dhe në listë janë dy emra: Miralem Pjanic dhe Alex Ëitsel.

Advertisement
Advertisement
347