Me kokën ulur dhe syt mbyllur, Biden “fle” gjatë takimit me kryeministrin e Izraelit

Advertisement

Një video e presidentit të SHBA, Joe Biden është bërë virale ku Joe Biden shihet duke “fjetur” gjatë një takimi me kryeministrin e Izraelit, Naftali Bennett.

Në videon e mëposhtme Biden shihet i ulur me sy mbyllur dhe kokën e ulur, ndërsa Bennet është duke folur për marrëdhënet e Izraelit me SHBA.

Advertisement

Disa e aulmojnë presidentin se po flinte, teksa të tjerë e mbrojnë duke thënë se ai po dëgjonte me vëmendje dhe kishte mbyllur sytë për t’u përqëndruar.

Advertisement
286