Loredana feston sot ditëlindjen, ja sa vjeç mbush këngetarja

Advertisement

Reperja kosovare me famë ndërkombëtare Loredana Zefi sot feston ditëlindjen.Sipas mediave rozë, ajo mbush 26 vite jetë.Këngëtarja këto kohë është duke shijuar suksesin e këngës “Mit Mir” në bashkëpunim me Mozzik nga i cili lajmëroi ndarjen pak ditë më parë.Përmes një postimi në Instagram, Loredana shkruajti se të dy janë shumë kokëfortë dhe se pas realizimit të albumit të përbashkët kuptuan se nuk mund të kenë një marrëdhënie të shëndetshme.Ata kanë së bashku një vajzë me emrin Hana.

Advertisement

 

Advertisement
343