Greqia në panik/ Alarm për bombë në Selanik, nis evakuimi i tyre

Advertisement

Një alarm për bombë në 3 hotele në Selanik ka vendosur ne panik jo pak Greqinë pasditen e sotme.Sipas informacioneve ekskluzive të “Thestival”, një person i panjohur i dërgoi një email hotelit Excelsior, në të cilin ai deklaroi se një bombë ishte vendosur në të, në hotelin Queen Olga dhe në hotelin Pella .Menjëherë është urdhëruar evakuimi i tre hoteleve.TEEM u thirr për të kontrolluar nëse posta  ishte e vërtetë dhe për momentin ndodhet në terren.

Advertisement
Advertisement
405
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com