E veshur me bikini, Kida pozon joshëse pranë pishinës

Advertisement

Kida ka menduar që të ngrejë temperatuarat edhe më shumë në këto ditë të nxehta fillim-vjeshte.

Këngëtarja bukuroshe ka publikuar disa foto në Instagram, teksa shihet e veshur me një bikini të verdhë duke pozuar pranë një pishine.

Advertisement

Ajo vuri në pah format e saj trupore elegante. Kida dukej mjaft seksi dhe tërheqëse në pozën provokuese, duke “çmendur” fansat e saj.

Advertisement
241