E rëndë/ Shqiptari i prekur nga COVID-19 i jep fund jetës

Advertisement

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Greqi, ku një shqiptar ka vrarë veten.

Mediat greke bëjnë me dije se një shqiptar i moshës 35-vjeç, i cili ishte i prekur nga Covid-19, është gjetur i vetëvarur nga familjarët e tij.

Dyshohet se 35-vjeçari ka marrë këtë akt ekstrem pasi ndihej keq se ishte ai që kishte çuar virusin në “shtëpi” dhe që ishin infektuar edhe të tjerët.

Advertisement

Mësohet se shqiptari është babai i një vajze të vogël dhe jetonte në fshatin e Dirfion Messapia, Theologos.

Advertisement
217