Donte ta linte, 41-vjeçari vret të renë në Angli, më pas i jep fund jetës së tij

Advertisement

Një ekzekutive e marketingut, që besohet se është vrarë nga i dashuri i saj në Angli. Dailymail shkruan se pasi Maddie Durdant-Hollamby kishte folur me të dashurin e saj Ben Green për ta lënë atë.

22 vjeçarja, u gjet e vdekur në shtëpinë që bashkëjetonte me 41-vjeçarin. Pasi vrau 22-vjeçaren ai ka vrarë gjithashtu edhe veten. Trupat e tyre u zbuluan nga oficerët në pronën e tyre në Kettering, Northamptonshire të Premten e kaluar.

Advertisement

Maddie ishte me origjinë nga fshati i Wimblington, Cambridgeshire, ku prindërit e saj, Steve Durdant-Hollamby, 48 vjeç dhe Rachel, 47 janë anëtarë të mirënjohur të komunitetit.

Advertisement
384