Do e prezantojë apo jo Portokallinë? Fjoralba Ponari u jep fund dyshimeve

Advertisement

Moderatorja Fjoralba Ponari ka konfirmuar se do të jetë sërish pjesë e Portokalli-së.

“Me çfarë projekti je duke punuar për momentin?”, e ka pyetur dikush nga fansat moderatoren..

Dhe Fjoralba ka zbuluar se këtë sezon do të merret sërish me dy emisione, “Më thuaj një dëshirë” dhe “Portokalli”.

“Dy projekte që kam qenë në transmetim dhe sezonin e kaluar ‘Më thuaj një dëshirë’, madje shumë shpejt do të kemi një komunikim për datën që fillojmë transmetimin. Ndërsa Portokallia rifilon punën intensive javën e fundit të shtatorit”, është përgjigjur Ponari.

Advertisement
Advertisement
436