Dita nis me vranësira dhe borë, parashikimi i motit për ditën e sotme

Advertisement

Temperaturat e ajrit ulen sërisht  me 6 grade në mëngjes dhe mesditë duke bërë që ekstremumet ditore të luhaten nga  -15°C  deri në 4°C.

Advertisement

Era do fryjë mesatare dhe e fortë me shpejtësi  60 km/h nga drejtimi Verilindor duke krijuar në det dallgëzim 6 ballë.

 

Advertisement
110