Deputetja surprizohet nga partneri: Bekim nga Zoti, çdo femër pas një mashkull si ti…

Advertisement
Advertisement

Aktorja dhe deputetja Adriana Matoshi është surprizuar ditën e djeshme nga partneri i saj futbollist, Keith Groeneveld.

Aktorja zbuloi mbrëmjen e djeshme se Keith i ka përgatitur asaj një darkë romantike surprizë. Ajo publikoi në llogarinë e saj në Instagram disa foto, në të cilat shihet duke pozuar krah futbollistit afrikan.

“Çdo herë duke u befasuar nga ky mashkull i pashëm. I uroj çdo femre në botë një mashkull që e trajton një grua siç bën ai. Me të vërtetë, një bekim nga Zoti. Për të gjithë urrejtësit, kujdes, po urreni një dhuratë nga Zoti”– shkroi Matoshi krahas postimit, duke i paraprirë komenteve negative të disa ndjekësve.

adria 1adria 1adria
Advertisement
470