“A të bezdis gjoksi i madh?” Armina Mevlani i përgjigjet ndjekëses: Ka të mira, por më ka shkaktuar…

Armina Mevlani ka realizuar së fundmi një ‘intervistë virtuale’ me ndjekësit e saj në Instagram ku…

Putin i blen të dashurës dy shtëpi luksoze në Turqi, ruhet me truproja

Ndërkohë Perëndimi zgjeron politikën e sanksioneve kundër Moskës, zbulime të reja ka për të dashurën e…

“Miss” Brazili ndërron jetë pas operacionit të bajameve

Incidentet me bukuroshet e modes dhe te pasarelave nuk kane qene te pakta vitet e fundit…

Kompozitori i famshëm në zi, e fejuara ndërron jetë në ditën e dasmës

Kompozitori dhe ish konkurenti i X Factor, Tom Mann po përjeton një prej ngjarjeve tragjike më…

I njihni të dy/ Çifti i famshëm turk do të bëhen sërish prindër

Çifti i famshëm turk, Burak Özçivit dhe Fahriye Evcen janë në pritje të fëmijës së dytë.…

Luksi i shfrenuar, reagon Xhisiela Maloku: Do te q…..nënat dhe motrat tuaja

Dikur ajo ishte për t’u mëshiruar dhe preku shumë zemra me jetën e saj të vështirë,…

Dojna Mema zbulon planet e verës dhe ka një mesazh për këdo që vuan nga depresioni

Kjo verë do jetë më e veçanta për moderatoren Dojna Mema e cila është shtatzënë për…

E lumtur në përqafimin e babait: Mbreti i zemrës time

Morena Taraku gjithmonë tregon lidhjen e ngushtë që ka me të atin. Kjo pasi modelja shqiptare…

Nga fillimet e lidhjes te lajmi se do të bëhen prindër, rrëfehen Robin dhe Marigona Krasniqi: Ja kush është ‘bossi’ në shtëpi

Çifti Robin dhe Marigona Krasniqi, të cilët bënë publike lidhjen e tyre vetëm pak muaj më…

Si e ndau Ilda Bejleri biznesmenin nga gruaja dhe dashnorja, blogeren e famshme bionde që e kishte shoqe

Merr fund misteri i shtatzanisë së moderatores Ilda Bejleri. Prapaskena ka mësuar se protagonist i shtatzanisë…