Fitorja ndaj Romës detyrim, Inzagi i var shpresat te Asllani. Ja formacioni i mundshëm i Interit në fundjavë

Të shtunën në përballjen me Romën, Interi e di se duhet të hapë një faqe të…

Megi Pojani sapo pranoi se tashmë ka një partner krah saj por nuk është… Çekiçi

Megi Pojani është një ndër konkurrentet në spektaklin e kërcimit “Dancing With The Stars”, i cili…

Sa shumë bëma dhe kapriço/ Klubit Europian i soset durimi dhe i tregon derën lojtarit të pandreqshëm

Bëmat dhe kapriçot e njëpasnjëshme i kanë kushtuar shtrenjtë futbollistit algjerian Joucef Belaili. Klubi francez i…

A është gati De Biazi të kthehet te Shqipëria? Ja si përgjigjet trajneri…

Barazimi dramatik i Shqipërisë ndaj Islandës, ka tronditur ndjeshëm stolin e Edi Rejës, teksa gjasat janë…

140 milionë euro humbje gjatë 2021-22, ja kush priten të jenë pronarët e rinj të Interit

Në Asamblenë e Përgjithshme të Interit është prezantuar bilanci financiar deri në 30 qershor 2022 dhe…

Zbulohen prapaskenat e Mendesh, Ronaldo drejt transferimit te Milani nëse…

Prapaskena të reja kanë dalë në lidhje me situatën e Kristiano Ronaldos. Sipas raportimeve nga “Sky…

Kualifikimi historik i Vllaznisë së femrave në Ligën e Kampioneve, ja shuma që përfiton klubi shkodran

Përveçse rezultatit historik si skuadra e parë shqiptare që futet në fazën e grupeve të Ligës…

“Kam dhënë shpirtin për këta lojtarë”, deklaratat ndryshe të Rejës pas ndeshjes me Islandën: Ja çfarë më tha Kapelo

I ngarkuar emocionalisht pas barazimit me Is landën, trajnerit Edi Reja i duhej të përballej edhe…

Bilanci i COVID-19 në vend, MSH: 63 raste të reja, asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar të dhënat e reja për situatën epidemiologjike në vend. Sipas shifrave…

Në Gjermani e bëjnë të sigurt, Juventusi transferon “njeriun e mrekullive” të Bundesligës

Për të ka dy pseudonime të forta: I pari është “Dhuruesi i ekstazive”, ndërsa tjetri është…