BLOG

Benzema drejt historisë

Karim Benzema do të ketë mundësinë të kalojë Raul Gonzalez dhe të bëhet golashënuesi i dytë…

Olti Curri ultimatum Ramës: Jep dorëheqjen, ndryshe do të marrim zvarrë

Sali Berisha dhe Ilir Meta po përdorin gjithë arsenalin e tyre mediatiko-politik, për të përfituar nga…

Skandal: Ja se si spiatli “Sante Plus General Hospital Albania” masakroi dy pacintë/ Njërit i pret veshin ndërsa tjetrit hundën

Spitali “Sante Plus General Hospital Albania” është një spital jo pak I njohur për mjekime të…

Mentor Musai bosi i prostitucionit në Tiranë, Malvina Hila dhe Borana Koçi menaxhere, ja si u zbuluan

Një tjetër bazë prostitucioni e kamufluar si qendër masazhi është goditur nga policia në Tiranë. 27-vjeçarja Malvina…

Tiku i Ksamilit nxehet dhe nxjerrë menunë: Aragosta 150 mijë lekë, tavë peshku 90 mijë lekë

Disa ditë më parë, Prapaskena pasqyroi denoncimin e një shqiptari nga Maqedonia, i cili ishte çuditur…

Ndjekësit “sulmojnë” Kylie Jenner: Po krijon një pandemi të re

Kylie Jenner zotëron një nga kompanitë më të njohura kozmetike, Kylie Cosmetics, që e bëri atë…

Kryebashkiaku i Mirditës dekoron Adrola Dushin vetëm se është e bukur dhe se…

Në kohën e Ilir Metës, jemi mësuar me dekorime të çuditshme. Por duket se “virusi” i…

Nuk ndalet Rusia, bombardon qytetin perëndimor të Ukrainës, shumë pranë kufirit polak

Rusia ka vijuar bombardimet në Ukrainë, ku sot ka sulmuar me raketa në rajonin e Lviv…

Pamje mahnitëse, NASA publikon imazhe të papara ndonjëherë, çfarë ka zbuluar këtë herë teleskopi Webb

NASA ka publikuar ditën e sotme imazhe të rralla që teleskopi James Webb ka kapur në…

“Nuk do të afroj kurrë një lojtar nga Afrika”, presidenti i klubit historik italian lëshon deklaratën shokuese: Jemi idiotë që…

Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentis, ka deklaruar se nuk do të afrojë kurrë asnjë lojtar…

LIGA E KAMPIONEVE/ Mesfushori kuqezi fiton duelin me Lushkjen, shkëlqen Benfika. Mësoni rezultatet e sotme

Ndeshjet e sotme të turit të tretë të Ligës së Kampioneve kanë parë në fushën e…

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com